سیمئونه: تیمی که بیش ترین ثبات را داشته باشد، بهترین است، وضعیت فعلی اتلتیکو مطلوب نیست

به گزارش وبلاگ دالین، دیه گو سیمئونه از وضعیت نامطلوب تیمش و کوشش برای بهبود اوضاع سخن گفت.

سیمئونه: تیمی که بیش ترین ثبات را داشته باشد، بهترین است، وضعیت فعلی اتلتیکو مطلوب نیست

به گزارش وبلاگ دالین، دیه گو سیمئونه در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل اسپانیول در هفته جاری رقابت های لیگ دسته اول اسپانیا (لالیگا) ادعا کرد همه اعضای روخی بلانکو به این بازی فکر می نمایند، نه رقابت با صدرنشینان.

سرمربی تیم فوتبال اتلتیکومادرید در این باره گفت: هنوز هم روش ما، پیش رفتن به شکل بازی به بازی است. اکنون به بازی با اسپانیولی فکر می کنیم که با تغییر مربی، انگیزه هایش دو چندان خواهد بود. با توجه به شرایط برای گام های بعدی تیم تصمیم می گیریم. مشخصا بازیکنان نسبت به باشگاهی که برایش بازی می نمایند، متعهد هستند، با این حال انسان هستند و ممکن است یک روز، حس خوبی نداشته باشند. مربی در آن موقع باید خودش را نشان بدهد.در طول همه این ها ایده های زیادی برای تیم داشتیم که باید آنها را در زمین پیاده کرد. گاهی این ایده ها جواب می دهد و گاهی نه.

او در ادامه اضافه نمود: اتلتی سال جاری مثل بسیاری از دیگر تیم های لالیگایی، بی ثبات بوده است. طبعا تیمی که بیشترین ثبات را داشته باشد، بهترین خواهد بود. باید روی تمرکز و ثبات کار کنیم و این فقط در زمین حاصل می گردد نه با حرف زدن. اکنون تیم در وضعیت مطلوب نیست چون 3 بازیکن کلیدی ما غایب هستند. وقتی همه بازیکنان آماده باشند، بهتر کار می کنیم چون رقابت درون تیمی بالاتر می رود. باید به ثبات مدنظر برسیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سیمئونه: تیمی که بیش ترین ثبات را داشته باشد، بهترین است، وضعیت فعلی اتلتیکو مطلوب نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیمئونه: تیمی که بیش ترین ثبات را داشته باشد، بهترین است، وضعیت فعلی اتلتیکو مطلوب نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید