ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل 18 آبان ماه برگزار می شود

به گزارش وبلاگ دالین، ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل به عنوان فرصتی برای مدیران و کارشناسان زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم کشور از 18 تا 21 آبان ماه سال جاری برگزار می شود.

ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل 18 آبان ماه برگزار می شود

به گزارش گروه فناوری وبلاگ دالین، حمایت از شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه دفاعی یکی از اولویت های مهم معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری است. در این راستا شرکت های استارتاپی، خلاق و دانش بنیان شرکت کننده در ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، برابر قانون از حمایت های این معاونت برخوردار می شوند. این نمایشگاه که از 18 تا 21 آبان ماه سال جاری برگزار می شود، حوزه های مختلف دفاعی از جمله سایبری، زیستی، شیمیایی و دفاع پرتویی را شامل می شود.

ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل، هدف شناسایی و همراهی با شرکت های دانش بنیان و فناورانه در حوزه های دفاع سایبری، دفاع زیستی، دفاع شیمیایی و دفاع پرتویی، را دنبال می کند.

با توجه به تجربیات 5 دوره برگزاری این نمایشگاه، اهداف متنوعی برای دوره جدید معین شده است. معرفی محصولات بومی و دانش بنیان در حوزه های مختلف دفاعی از جمله اهداف این دوره از نمایشگاه به شمار می رود.

همچنین سازمان ها و ارگان های مختلفی که از محصولات دفاعی مختلف استفاده می کنند، با ابزار های مختلف تشویق می شوند که به جای محصولات خارجی از نمونه های مشابه ایران ساخت استفاده کنند. این نمایشگاه فرصتی است که مدیران و کارشناسان زیرساخت های حیاتی، حساس و مهم کشور و دستگاه های اجرایی و عمومی با توانمندی ها و محصولات شرکت ها و تولیدکنندگان محصولات بومی پدافند غیرعامل و نیز استارتاپ های این حوزه آشنا شوند.

همچنین با تعامل انجام گرفته، میان ستاد توسعه فناوری های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان پدافند غیرعامل، به ازای هر شرکت استارتاپی، خلاق و دانش بنیان فضایی بین 6 تا 12 مترمربع به صورت رایگان اختصاص می یابد.

شرکت های علاقه مند می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی اینترنتی ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی به نشانی www.ictc.isti.ir مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل 18 آبان ماه برگزار می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ششمین نمایشگاه صنایع بومی پدافند غیرعامل 18 آبان ماه برگزار می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید