وبینار آثار کووید 19 بر گردشگری برگزار گردید

به گزارش وبلاگ دالین، به نقل از روابط عمومی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، 41 نماینده از 25 کشور عضو او آی سی و سازمان های تخصصی بین المللی در وبینار آثار کووید19 بر گردشگری در میان کشور های OIC و راه های پیش رو شرکت کردند.

وبینار آثار کووید 19 بر گردشگری برگزار گردید

مدیرکل دفتر بازاریابی و تبلیغات گردشگری وزارت میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی ایران و رابط این وزارت خانه در کمیته دائمی همکاری های مالی سازمان همکاری های اسلامی یا کومسک (COMCEC) نیز به عنوان نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در این وبینار مشارکت کردند.

نماینده سازمان جهانی گردشگری در ابتدای وبینار آثار کووید 19 بر گردشگری در میان کشور های OIC و راه های پیش رو ضمن اعلام پیش بینی کاهش 60 تا 80 درصدی گردشگران بین المللی در جهان، اعلام کرد: بیشترین نرخ کاهش گردشگران بین المللی و ضرر های ناشی از آن در بازه زمانی ژانویه تا آوریل در میان مناطق مختلف جهان متعلق به آسیا - اقیانوسیه با 51% - و خاورمیانه با -40% بوده است.

او در ادامه بر توسعه محصولات جدید و خلاقانه متناسب با شرایط موجود، گردشگری مسئولانه و توسعه آموزشی مهارت های جدید به ویژه مهارت های دیجیتال تاکید نمود.

باشگاه وبلاگ دالین

منبع: گردشبان

به "وبینار آثار کووید 19 بر گردشگری برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وبینار آثار کووید 19 بر گردشگری برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید