یاری ویژه ویروس کرونا به استقلال

به گزارش وبلاگ دالین، ویروس کرونا به تیم استقلال فرصت مناسبی داد تا مصدومانش را آماده مسابقات کند.

یاری ویژه ویروس کرونا به استقلال

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری وبلاگ دالین، شیوع ویروس کرونا در کنار آسیب هایی که برای فوتبال ایران داشت به یاری تیم هایی آمد که مصدومان زیادی داشتند و در ایران بیشترین سود را برای تیم استقلال داشت.

آبی پوشان زمانی با مصدومیت عارف غلامی، سیاوش یزدانی، مهدی قائدی، فرشید اسماعیلی، علی کریمی، میلاد زکی پور، هروویه میلیچ، شیخ دیاباته، فرشید باقری و محمد بلبلی روبرو بودند و نمی توانستند از این بازیکنان بهره ببرند اما با تعطیلی مسابقات تمامی این بازیکنان به شرایط بازی بازگشتند.

نکته جالب اینکه دو بازیکن استقلال که در اوایل فصل با پارگی رباط صلیبی روبرو شده بودند در آستانه بازگشت به ترکیب تیم هستند. داریوش شجاعیان و محسن کریمی بیش از 8 ماه است که از میادین دور بودند اما به شرایط تمرینی رسیده اند. شجاعیان با شروع دوباره تمرینات استقلال در کنار سایر بازیکنان حضور پیدا کرد و کریمی هم از هفته آینده تمرینات را شروع خواهد نمود.

اگر این دو بازیکن تا شروع دوباره لیگ در انتهای ماه جاری به شرایط مطلوب مدنظر فرهاد مجیدی برسند، امکان ورودشان به فهرست تیم وجود دارد و در مسابقات برای آبی پوشان بازی خواهند کرد.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "یاری ویژه ویروس کرونا به استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یاری ویژه ویروس کرونا به استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید