سریال و پخش خانگی

جایزه یک عمر دستاورد حرفه ای به بیلی کریستال اهدا می گردد

جایزه یک عمر دستاورد حرفه ای فستیوال فیلم ساوانا به بیلی کریستال رسید.

5 آذر 1399

شرط برگزاری آنلاین جشنواره فجر ، رستاخیز اکران اینترنتی می شود؟

حسین انتظامی، رئیس سازمان سینمایی در اولین نشست رسانه ای خود در سال 99 درباره انتقال وظیفه نظارت بر فضای مجازی به سازمان صدا و سیما تأکید کرد در این زمینه منتظر تصمیم مراجع بالادستی هستند.

11 مهر 1399

آیا VODها فیلم مسخره باز را سانسور کردند؟

در دوران شیوع ویروس کرونا، VODها از جمله پلتفرم هایی بودند که توانستند رشد قابل توجهی را در دوران قرنطینه خانگی و تعطیلی فیزیکی مدارس و دانشگاه ها به دست بیاورند و وظیفه بخش بزرگی از پخش محتوای سرگرم کننده برای مردم را بر دوش کشیدند. حالا با کاهش بازار...

25 شهریور 1399

دانلود قسمت دوم سریال موچین

سریال موچین به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی میثم آهنگری سریال جدید نمایش خانگی است که قسمت دوم آن چهارشنبه 18 تیر منتشر می شود.

15 شهریور 1399

مستند ده سال با هایائو میازاکی را به رایگان ببینید

به تازگی شبکه NHK یک مستند جدید چهارقسمتی از فعالیت های حرفه ای هایائو میازاکی، استاد پویانمایی و یکی از مؤسسان استودیو جیبلی، را کامل و رایگان به صورت آنلاین در دسترس علاقه مندان گذاشته است.

9 مرداد 1399

سریال لغو رویدادهای بزرگ دنیا ادامه دارد

به دنبال شیوع گسترده ویروس کرونا و انصراف غول های تکنولوژی، رویداد توسعه دهندگان بازی های رایانه ای GDC 2020 نیز لغو و به تابستان امسال میلادی موکول شد.

28 فروردین 1399

باکس آفیس؛ جادوگر دیزنی فاتح گیشه ها شد

این هفته باکس آفیس سینماهای دنیا شاهد اکران دو اثر تازه وارد بود و فیلم ملفیسنت سردسته اهریمنان (Maleficent: Mistress of Evil) صدرنشین این هفته باکس آفیس سینماهای دنیا شد و از جوکر جلو زد. با این حال محصول کمپانی دیزنی کمتر از حد انتظار تحلیل گران فروخت. فیلم سرزمین...

14 آذر 1398